Co u nás získáte

Pracujeme s unikátním on-line systémem, který byl vyvinut exklusivně pouze pro náš obchodní tým; je dlouhodobě zavedený a velmi úspěšně funguje, rozvíjíme jej již od roku 2003, takže veškeré postupy jsou dostatečně prověřeny v praxi a to se skvělými výsledky.

Náš projekt představuje propojení 4 mega-trendů součastnoti, což jsou internet/ sociální sítě + e-business + wellness + práce z domova.

Obor, ve kterém pracujeme, zahrnuje prevenci, kondici, zdraví a výživu – a je to obor, který dnes patří k nejziskovějším a nejperspektivnějším oborům na celém světě; z obchodního hlediska - náš koncept je zaměřen na vedení klientů ke zdravému životnímu stylu a zlepšení stravovacích návyků, a to jak z běžné stravy, tak pomocí zdravých a funkčních potravin, které jejich stravování zásadně obohatí. Mimochodem, široký sortiment výrobků, se kterým pracujeme, zahrnuje několik řad či značek, např. jsou to stravovací plány pro zdravou a bezpečnou Regulaci váhy, špičková Sportovní výživa používaná fanoušky fitness a sportovci, programy Cílené výživy, zaměřené na prevenci, kondici a zdraví a dále jsou to programy Osobní péče.

Základem každého úspěšného obchodu jsou 2 věci: za 1. Kvalitní produkty a za 2. Atraktivní marketink – tj. způsob, jakým se produkt dostává ke spotřebiteli. A právě v tomto směru je náš e-business obchodní model zcela vyjímečný, protože dává spolupracovníkům možnost fungovat na profesionální úrovni (vlastní web stránky, eshop, online zázemí), formou práce řízené na dálku, z domova, při volné pracovní době.

Zaškolení
Pokud jste vyloženě z oboru/ obchodu anebo máte pozitivní vztah k oboru/ obchodu, je to samozřejmě výhodou, nikoliv však podmínkou. Po více než 20ti letech naší působnosti máme konkrétní výsledky u našich spolupracovníků, kteří, tak jako Vy dnes, hledali dlouhodobý přivýdělek anebo změnu či novou kariéru, a začínali u nás při studiu / čerstvě po studiu / s dlouhodobou praxí v nejrůznějších oborech - máme propracovaný online systém zaškolení a podpory, a to nejenom po odborné, ale zejména po pracovní stránce, tj. pro jednotlivé oblasti činnosti a úrovně uplatnění jsme schopni si Vás kompletně zaškolit. Také zde budete mít člověka, který Vás bude mít na starosti a celým systémem Vás krok za krokem provede.

pokračovat na: Další krok --- » »